Produkty

Stáhnout Linecard Official Electronic

MOLEX produkty  
Molex MOLEX - signálové konektory
Molex patří mezi největší světové výrobce konektorů. Jelikož disponuje velmi zkušeným týmem expertů v oblasti konstrukce a vývoje, přichází v poslední době s novými inovačními produktovými řešeními nejen v oblasti konektorů, ale i v oblasti světelné techniky, manipulačních prostředků a dalších oblastech. Portfolio jejich výrobků patří k nejširším na světě – obsahuje přes 200 000 velmi kvalitních produktů.
Web, Katalogy, Produkty
  MOLEX - Woodhead - DIN MPM ventilové konektory (43650) mPm, konektory M8/M12, splňující IP67 (IP69K), propojovací boxy a spojky
Woodhead se zabývá mPm ventilovými konektory, industriálním přenosným osvětlením, navíjecími, záchytnými a podpůrnými systémy kabeláže, „heavy duty a safe“ Watertite® zásuvkami a síťovým sortimentem do Harsh prostředí splňující certifikace CSA a UL, elektrické stavební a průmyslové distribuční boxy GFCI a dalším.
Web, Katalogy, Produkty
  MOLEX - Brad - konektory
Firma Molex nabízí soubor spolehlivých Brad® řešení, navržených pro podporu bezpečnosti pracovníků a pro otimalizaci pracovního výkonu pro obtížné práce v různém prostředí. Nabízí různé druhy balancerů, připojitelných konektorů, zásuvek a rozdvojek.
Web Brad® Industrial Automation, Web Brad® Micro-Change® (M12), Web Brad® Power Cordsets and Receptacles, Web Brad® Industrial Ethernet Solutions, Web Brad® Mini-Change® Products, Web Brad® Quick-Change®, Katalogy, Produkty
  MOLEX - FCT - konektory
MOLEX - FCT má rozsáhlé zkušenosti v oblasti výroby různých typů konektorů. Je to kvalitní a progresívní výrobce datových a výkonových konektorů včetně programu pro military.
Web, Katalogy, Produkty
  MOLEX - GW Connect, Westec - Heavy Duty modulární konektory, nářadí, hliníkové krabice a průchodky
GW Connect se specializuje na výrobu kvalitních průmyslových heavy duty konektorů a hliníkových propojovacích skříní a krabic. V jeho portfoliu nalezneme více jak 6000 produktů a jejich modifikací. Multipólové konektory tohoto výrobce se již osvědčily v prostředí automotive i robotiky a splňují veškeré požadavky a certifikace na kvalitu a ekologii. Jednou s předností je kompatibilita s konektory ILME a Harting.
Web, Katalogy, Produkty
  MOLEX - Flamar - vodiče
Značka, mající ve své produkci industriální vodiče, hybridní a speciální vodiče, signální a datové vodiče.
Web, Katalogy, Produkty
KONEKTORY  
Preci-Dip Preci-Dip - PCB konektory
Firma je výrobcem a dodavatelem kontaktů, konektorů a precizních patic s pokročilou konstrukcí, špičkovými materiály a s typickou švýcarskou precizností.
Web, Katalogy, Produkty
TTAF - vodotěsné konektory TTAF - vodotěsné konektory
Firma je výrobcem vodotěsných konektorů, rozbočovačů, propojek a spojek.
Web, Katalogy, Produkty
Ostatní konektory Běžné konektory
Ostatní
Katalogy, Produkty
SVORKOVNICE A KONEKTORY  
Weco Weco - svorkovnice a konektory
WECO Electrical Connectors Inc. je společnost s více než 25 letou tradicí. Navrhuje a vyrábí na zakázku speciální i standardní svorkovnice, elektronické moduly, konektory pro desky s plošnými spoji a další komponenty nacházející uplatnění v mnoha oblastech elektrotechnického a elektronického průmyslu.
Web, Katalogy, Produkty
Switchcraft Switchcraft - vodotěsné konektory a audiokonektory
Firma je předním výrobcem audio konektorů, průmyslových konektorů, přepínačů a audio panelů velmi vysoké profesionální kvality se sídlem v Chicagu, Illinois v USA.
Web, Katalogy, Produkty
Sauro Sauro - svorkovnice a konektory
Sauro je přední evropský výrobce svorkovnic a konektorů na PCB a krabiček na DIN lištu. Každý výrobek je stoprocentně testovaný a přitom za konkurenceschopné ceny. Sauro nabízí výrobky na vysoké technologické úrovni s roztečemi od 2,54 do 10,16 mm.
Web, Katalogy, Produkty
Mikropla Mikropla - konektory
Firma Mikropla během své třicetileté činnosti vybudovala široký sortiment, mezi něž patří konektory, dutinky, kolíky, očka, koncovky, spojky a krytky, které najdou uplatnění u širokého spektra výrobců velkých a malých elektrických a elektronických spotřebičů, elektrických motorů, automatizačních a průmyslových regulátorů a v neposlední řadě i v automobilovém průmyslu.
Web, Katalogy, Produkty
KABELOVÉ KONCOVKY  
Jeesoon Terminals Jeesoon Terminals - kabelové koncovky
Firma je předním výrobcem a dodavatelem kabelových koncovek a konektorů. Nabízí své výrobky více než dvě desetiletí. Obrovský rozsah kvalitních výrobků je možné získat za konkurenceschopné ceny. Jeesoon Terminals je jednou z nejrychleji rostoucích společností svého druhu na Taiwanu.
Web, Katalogy, Produkty
KRIMPOVACÍ TECHNIKA  
Mecal Mecal - krimpovací technika
Firma je předním výrobcem lisů, nástrojů pro lisování, aplikátorů, odizolovacích zařízení a příslušenství pro ně. Od roku 1976 tyto produkty získaly ve světě významné postavení v automobilovém průmyslu, komunikačních a informačních technologiích.
Web, Katalogy, Produkty
SMRŠŤOVACÍ BUŽÍRKY  
ACS ACS - smršťovací bužírky
Široký nabízený sortiment obsahuje velké množství smrštitelných bužírek v různých barevných variacích, různých průměrech, s různou tloušťkou stěny a bužírkami, které mají dvojitou stěnu s lepidlem. Sortiment také obsahuje bužírky, které je možno označit potiskem pro identifikaci vodičů na přání zákazníka. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují halové prvky a při vznícení produkují velmi málo škodlivých emisí. Jejich využití je hlavně v elektronice, komunikační technice a automobilovém průmyslu.
Katalogy, Produkty
EMC PRODUKTY A PLASTOVÝ PROGRAM  
Kitagawa Kitagawa - plastový program, kabelová konfekce, EMC produkty
Kitagawa je výrobcem širokého sortimentu plastového programu včetně produktů, které najdou uplatnění v oblasti kabeláží a kabelové konfekce. Významnou částí nabídky tohoto výrobce jsou prvky a materiály pro odstínění elektromagnetického pole.
Web, Katalogy, Produkty
LED A DISPLEJE  
Kingbright Kingbright - LED a displeje
Kingbright je profesionální a oblíbený dodavatel LED a displejů včetně dalších souvisejících produktů. Firma byla založena na Taiwanu v roce 1980 a více než 30 let přináší spolehlivé produkty a technologické inovace ve prospěch zákazníků po celém světě.
Web, Katalogy, Produkty
VENTILÁTORY A PŘÍSLUŠENSTVÍ  
Sunon Sunon - ventilátory
Sunonwealth Electric Machine Industry je Taiwanská společnost, zabývající se výrobou ventilátorů v celém rozsahu stejnosměrných i střídavých napětí. V poslední době kromě klasického příslušenství, jako jsou mřížky a filtry, nabízí různá řešení pro chlazení výkonových LED modulů.
Web, Katalogy, Produkty
PROUDOVÉ SNÍMAČE, PERMANENTNÍ MAGNETY  
Vacuumschmelze Vacuumschmelze - permanentní magnety, magnetické systémy, magnetické materiály i části (polovýrobky), jádra a indukční prvky
Firma je jedním z nejdůležitějších celosvětových výrobců v oblasti ušlechtilých magnetických materiálů a výrobků z nich. Díky svému know-how, získanému na základě dlouholetých zkušeností, neustále zdokonaluje a inovuje své výrobky a dosahuje tak v této oblasti vedoucí pozici na světovém trhu. VAC nabízí vynikající provedení a optimální kapacitu spolu s maximální spolehlivostí.
Web, Katalogy, Produkty
TRANSFORMÁTORY  
GERTH Transformatorenbau GERTH Transformatorenbau - transformátory
Firma vznikla v roce 1969 a patří mezi nejznámější a dobře zavedené výrobce transformátorů na světě. Transformátory splňují vysoké standardy kvality, neboť každý kus je pečlivě testován.
Web, Katalogy, Produkty
SPÍNANÉ ZDROJE  
GLP GLP - zdroje
Značka Global Leader Power vznikla v roku 2012. Jeho hlavním cílem bylo využít velké poptávky po zdrojích v prudce rostoucí oblasti LED světelné techniky a automatizaci v celé Evropě. Nabízené produkty jsou vyvíjeny s patřičným důrazem na kvalitu a mají velmi dobrý poměr cena / kvalita.
Web, Katalogy, Produkty
Delta Delta - zdroje
DELTA Electronics je předním dodavatelem průmyslové elektroniky a elektrotechniky. Velmi významný podíl v její produkci zaujímá oblast spínaných napájecích zdrojů. Je jejich největší světový výrobce a mezi její spokojené zákazníky patří Dell, IBM, HP, Sony a mnoho dalších. Vývoj a výzkum je soustředěn do 6 zemí v Asii, Severní Americe a Evropě. Před uvedením na trh musí všechny výrobky splňovat ty nejpřísnější kritéria na spolehlivost a vysokou kvalitu. Společnost pravidelně inovuje svůj výrobní program, a zlepšuje parametry svých produktů. Jen tak může zůstat na špici ve svém oboru.
Web, Katalogy, Produkty
POS POS - zdroje
Zdroje POS jsou na trhu již 5 let a získali si zde své významné místo. Jejich největší využití je v oblasti LED technologiích pro reklamní a nábytkářský průmysl. Nabízí velmi široký sortiment ve všech výkonových i rozměrových řadách.
Web, Katalogy, Produkty
POLOVODIČOVÁ RELÉ  
Crydom Crydom - polovodičová relé a stykače
Polovodičová relé a stykače na panel a DIN lištu, do PCB nebo plug-in. Crydom je globální společnost a expert v oboru v spínací techniky . Kombinuje technologickou vyspělost a inovativní postupy k vývoji široké řady SS Relé a SS Stykačů a specializuje se na zákaznická řešení pro aplikace s jakoukoli zátěží.
Web, Katalogy, Produkty
KONDENZÁTORY  
Samwha Samwha - elektrolytické kondenzátory
Firma nabízí celou řadu kvalitních produktů napříč trhem s elektronickými součástkami. Může se pochlubit více než 30 letou úspěšnou historií. Velmi významný segment jejich produkce, který Vám nabízíme, jsou elektrolytické kondenzátory v široké škále různých provedení.
Web, Katalogy, Produkty
DIODY A USMĚRŇOVACÍ MŮSTKY  
HY Technology - diody a usměrňovací můstky HY Technology - diody a usměrňovací můstky
Taiwanská společnost, zabývající se výrobou usměrňovacích diod, můstků a dalších produktů jako MBF, FRED, MOSFET a CELL výrobků.
Web, Katalogy, Produkty
MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE  
Lutron Lutron - profesionální měřící přístroje
Taiwanská společnost Lutron Electronic Enterprise byla založena v roce 1976 a je předním světovým výrobcem v oblasti zkušebních a měřicích přístrojů. 95% jejich produkce se vyváží do více než 70 zemí světa. Lutron má díky kvalitě svých produktů výbornou celosvětovou pověst a je nositelem certifikátu ISO 9001. Každý rok investují čas i finance do výzkumu a vývoje nových produktů.
Web, Katalogy, Produkty
VODIČE  
Alphawire Alphawire - vodiče
Firma, nabízející UL, CSA, MIL vodiče a kabely, hybridní a speciální vodiče, jednožilové vodiče i multimedální vodiče.
Web, Katalogy, Produkty