Produkty

Official Electronic

Molex Molex - konektory
Molex patří mezi největší světové výrobce konektorů. Jelikož disponuje velmi zkušeným týmem expertů v oblasti konstrukce a vývoje, přichází v poslední době s novými inovačními produktovými řešeními nejen v oblasti konektorů, ale i v oblasti světelné techniky, manipulačních prostředků a dalších oblastech. Portfolio jejich výrobků patří k nejširším na světě – obsahuje přes 200 000 velmi kvalitních produktů.
FCT FCT - konektory
Německá firma FCT má rozsáhlé zkušenosti v oblasti výroby různých typů konektorů. Je to kvalitní a progresívní výrobce datových a výkonových konektorů včetně programu pro military.
GW Connect - Heavy Duty konektory GW Connect - Heavy Duty modulární konektory, nářadí, hliníkové krabice a průchodky
GW Connect se specializuje na výrobu kvalitních průmyslových heavy duty konektorů a hliníkových propojovacích skříní a krabic. V jeho portfoliu nalezneme více jak 6000 produktů a jejich modifikací. Multipólové konektory tohoto výrobce se již osvědčily v prostředí automotive i robotiky a splňují veškeré požadavky a certifikace na kvalitu a ekologii. Jednou s předností je kompatibilita s konektory ILME a Harting.
Woodhead Woodhead - DIN MPM ventilové konektory (43650) mPm, konektory M8/M12, splňující IP67 (IP69K), propojovací boxy a spojky
Woodhead se zabývá mPm ventilovými konektory, industriálním přenosným osvětlením, navíjecími, záchytnými a podpůrnými systémy kabeláže, „heavy duty a safe“ Watertite® zásuvkami a síťovým sortimentem do Harsh prostředí splňující certifikace CSA a UL, elektrické stavební a průmyslové distribuční boxy GFCI a dalším.
Kingbright Kingbright - LED a displeje
Kingbright je profesionální a oblíbený dodavatel LED a displejů včetně dalších souvisejících produktů. Firma byla založena na Taiwanu v roce 1980 a více než 30 let přináší spolehlivé produkty a technologické inovace ve prospěch zákazníků po celém světě.
Sunon Sunon - ventilátory
Sunonwealth Electric Machine Industry je Taiwanská společnost, zabývající se výrobou ventilátorů v celém rozsahu stejnosměrných i střídavých napětí. V poslední době kromě klasického příslušenství, jako jsou mřížky a filtry, nabízí různá řešení pro chlazení výkonových LED modulů.
Samwha Samwha - elektrolytické kondenzátory
Firma nabízí celou řadu kvalitních produktů napříč trhem s elektronickými součástkami. Může se pochlubit více než 30 letou úspěšnou historií. Velmi významný segment jejich produkce, který Vám nabízíme, jsou elektrolytické kondenzátory v široké škále různých provedení.
Sauro Sauro - svorkovnice a konektory
Sauro je přední evropský výrobce svorkovnic a konektorů na PCB a krabiček na DIN lištu. Každý výrobek je stoprocentně testovaný a přitom za konkurenceschopné ceny. Sauro nabízí výrobky na vysoké technologické úrovni s roztečemi od 2,54 do 10,16 mm.
ACS ACS - smršťovací bužírky
Široký nabízený sortiment obsahuje velké množství smrštitelných bužírek v různých barevných variacích, různých průměrech, s různou tloušťkou stěny a bužírkami, které mají dvojitou stěnu s lepidlem. Sortiment také obsahuje bužírky, které je možno označit potiskem pro identifikaci vodičů na přání zákazníka. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují halové prvky a při vznícení produkují velmi málo škodlivých emisí. Jejich využití je hlavně v elektronice, komunikační technice a automobilovém průmyslu.
GLP GLP - zdroje
Značka Global Leader Power vznikla v roku 2012. Jeho hlavním cílem bylo využít velké poptávky po zdrojích v prudce rostoucí oblasti LED světelné techniky a automatizaci v celé Evropě. Nabízené produkty jsou vyvíjeny s patřičným důrazem na kvalitu a mají velmi dobrý poměr cena / kvalita.
Delta Delta - zdroje
DELTA Electronics je předním dodavatelem průmyslové elektroniky a elektrotechniky. Velmi významný podíl v její produkci zaujímá oblast spínaných napájecích zdrojů. Je jejich největší světový výrobce a mezi její spokojené zákazníky patří Dell, IBM, HP, Sony a mnoho dalších. Vývoj a výzkum je soustředěn do 6 zemí v Asii, Severní Americe a Evropě. Před uvedením na trh musí všechny výrobky splňovat ty nejpřísnější kritéria na spolehlivost a vysokou kvalitu. Společnost pravidelně inovuje svůj výrobní program, a zlepšuje parametry svých produktů. Jen tak může zůstat na špici ve svém oboru.
POS POS - zdroje
Zdroje POS jsou na trhu již 5 let a získali si zde své významné místo. Jejich největší využití je v oblasti LED technologiích pro reklamní a nábytkářský průmysl. Nabízí velmi široký sortiment ve všech výkonových i rozměrových řadách.
Preci-Dip Preci-Dip - PCB konektory
Firma je výrobcem a dodavatelem kontaktů, konektorů a precizních patic s pokročilou konstrukcí, špičkovými materiály a s typickou švýcarskou precizností.
Vacuumschmelze Vacuumschmelze - permanentní magnety, magnetické systémy, magnetické materiály i části (polovýrobky), jádra a indukční prvky
Firma je jedním z nejdůležitějších celosvětových výrobců v oblasti ušlechtilých magnetických materiálů a výrobků z nich. Díky svému know-how, získanému na základě dlouholetých zkušeností, neustále zdokonaluje a inovuje své výrobky a dosahuje tak v této oblasti vedoucí pozici na světovém trhu. VAC nabízí vynikající provedení a optimální kapacitu spolu s maximální spolehlivostí.
Weco Weco - svorkovnice a konektory
WECO Electrical Connectors Inc. je společnost s více než 25 letou tradicí. Navrhuje a vyrábí na zakázku speciální i standardní svorkovnice, elektronické moduly, konektory pro desky s plošnými spoji a další komponenty nacházející uplatnění v mnoha oblastech elektrotechnického a elektronického průmyslu.
Mecal Mecal - krimpovací technika
Firma je předním výrobcem lisů, nástrojů pro lisování, aplikátorů, odizolovacích zařízení a příslušenství pro ně. Od roku 1976 tyto produkty získaly ve světě významné postavení v automobilovém průmyslu, komunikačních a informačních technologiích.
Lutron Lutron - profesionální měřící přístroje
Taiwanská společnost Lutron Electronic Enterprise byla založena v roce 1976 a je předním světovým výrobcem v oblasti zkušebních a měřicích přístrojů. 95% jejich produkce se vyváží do více než 70 zemí světa. Lutron má díky kvalitě svých produktů výbornou celosvětovou pověst a je nositelem certifikátu ISO 9001. Každý rok investují čas i finance do výzkumu a vývoje nových produktů.
Mikropla Mikropla - konektory
Firma Mikropla během své třicetileté činnosti vybudovala široký sortiment, mezi něž patří konektory, dutinky, kolíky, očka, koncovky, spojky a krytky, které najdou uplatnění u širokého spektra výrobců velkých a malých elektrických a elektronických spotřebičů, elektrických motorů, automatizačních a průmyslových regulátorů a v neposlední řadě i v automobilovém průmyslu.
HY Technology - diody a usměrňovací můstky HY Technology - diody a usměrňovací můstky
Taiwanská společnost, zabývající se výrobou usměrňovacích diod, můstků a dalších produktů jako MBF, FRED, MOSFET a CELL výrobků.
GERTH Transformatorenbau GERTH Transformatorenbau - transformátory
Firma vznikla v roce 1969 a patří mezi nejznámější a dobře zavedené výrobce transformátorů na světě. Transformátory splňují vysoké standardy kvality, neboť každý kus je pečlivě testován.
Seoul Semiconductor Seoul Semiconductor - výkonové a SMD LED
Korejská společnost Seoul Semiconductor, jako jedna z předních světových výrobců LED přichází každoročně s novinkami, které svými parametry splňují i ty nejnáročnější kritéria kvality a technologických postupů. Jejich inovativní přístup je zřejmý i z počtu uplatněných patentů, kterých je více než 500. Některá řešení doposud nebyla konkurenčními firmami překonána, jako např. diody serie Acrich, které lze napájet přímo ze síťového napětí bez elektronického předřadníku.
TTAF - vodotěsné konektory TTAF - vodotěsné konektory
Firma je výrobcem vodotěsných konektorů, rozbočovačů, propojek a spojek.
Jeesoon Terminals Jeesoon Terminals - kabelové koncovky
Firma je předním výrobcem a dodavatelem kabelových koncovek a konektorů. Nabízí své výrobky více než dvě desetiletí. Obrovský rozsah kvalitních výrobků je možné získat za konkurenceschopné ceny. Jeesoon Terminals je jednou z nejrychleji rostoucích společností svého druhu na Taiwanu.
Crydom Crydom - polovodičová relé a stykače
Polovodičová relé a stykače na panel a DIN lištu, do PCB nebo plug-in. Crydom je globální společnost a expert v oboru v spínací techniky . Kombinuje technologickou vyspělost a inovativní postupy k vývoji široké řady SS Relé a SS Stykačů a specializuje se na zákaznická řešení pro aplikace s jakoukoli zátěží.
Switchcraft Switchcraft - vodotěsné konektory a audiokonektory
Firma je předním výrobcem audio konektorů, průmyslových konektorů, přepínačů a audio panelů velmi vysoké profesionální kvality se sídlem v Chicagu, Illinois v USA.
Kitagawa Kitagawa - plastový program, kabelová konfekce, EMC produkty
Kitagawa je výrobcem širokého sortimentu plastového programu včetně produktů, které najdou uplatnění v oblasti kabeláží a kabelové konfekce. Významnou částí nabídky tohoto výrobce jsou prvky a materiály pro odstínění elektromagnetického pole.
Alphawire Alphawire - vodiče
Firma, nabízející UL, CSA, MIL vodiče a kabely, hybridní a speciální vodiče, jednožilové vodiče i multimedální vodiče.
Flamar Flamar - vodiče
Značka, mající ve své produkci industriální vodiče, hybridní a speciální vodiče, signální a datové vodiče.