Kabel ModLink Molex PN 180631313 (91-X2422-8L015)

DOKULIL Zdeněk
Kabel ModLink Molex PN 180631313 (91-X2422-8L015)
Molex Enterprise Network
030000409
180631313
Na dotaz
1 ks
Produkt není možné koupit

Parametry produktu

24 Fibre, MTP-MTP, OM4 Multimode, LS0H, Low Loss -Polarity A, 15m

PDF 91-XAABB-YLLLC-E.pdf

PDF 180630511_sd.pdf

Položit prodejci otázku k produktu Kabel ModLink Molex PN 180631313 (91-X2422-8L015)

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.