Kabel ModLink Molex PN 180631798 (91-X2422-6L020)

DOKULIL Zdeněk
Kabel ModLink Molex PN 180631798 (91-X2422-6L020)
Molex Enterprise Network
030000439
180631798
Není skladem
1 ks
10 325,59 Kč
12 493,96 Kč
Co je celkova cena???
Produkt není možné koupit
  • od 1 ks
  • 10 325,59 Kč
  • 12 493,96 Kč
  • Parametry produktu

    24 Fibre, MTP-MTP, OM3 Multimode, LS0H, Low Loss -Polarity A, 20m

    PDF 91-XAABB-YLLLC-E.pdf

    PDF 180630511_sd.pdf

    Položit prodejci otázku k produktu Kabel ModLink Molex PN 180631798 (91-X2422-6L020)

    * Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.