Kabel ModLink Molex PN 180631819 (91-X2422-6L035)

DOKULIL Zdeněk
Kabel ModLink Molex PN 180631819 (91-X2422-6L035)
Molex Enterprise Network
030000443
180631819
Není skladem
1 ks
13 769,62 Kč
16 661,24 Kč
Co je celkova cena???
Produkt není možné koupit
  • od 1 ks
  • 13 769,62 Kč
  • 16 661,24 Kč
  • Parametry produktu

    24 Fibre, MTP-MTP, OM3 Multimode, LS0H, Low Loss -Polarity A, 35m

    PDF 91-XAABB-YLLLC-E.pdf

    PDF 180630511_sd.pdf

    Položit prodejci otázku k produktu Kabel ModLink Molex PN 180631819 (91-X2422-6L035)

    * Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.